Indeks: T-XL3A-80/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3A-80/5A charakteryzuje się prądem wejściowym 80A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz przy obciążeniu znamionowym 2,5VA w klasie dokładności 0,5.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 62x40x78mm, a średnica wewnętrzna otworu mierzy 22,5mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-80/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm