Indeks: T-XL3A-80/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-80/1A
Opis
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3A-80/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Oferuje trzy klasy dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 2,5VA oraz 3 przy 3,75VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Wymiary fizyczne urządzenia to 62mm x 40mm x 78mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-80/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm