Indeks: T-XL3A-75/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy o przekładni 75/5A przeznaczony jest do transformacji wartości prądów w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 22,5mm, a wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-75/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm