Indeks: T-XL3A-75/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-75/1A
Opis
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3A-75/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 75A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Produkt spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-75/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm