Indeks: T-XL3A-600/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 600A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnał pomiarowy. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 15VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 15VA.
Produkt charakteryzuje się wymiarami 62x40x78mm oraz średnicą wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Przekładnik można montować przykręcając go bezpośrednio lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-600/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm