Indeks: T-XL3A-60/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-60/5A
Opis
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-60/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm