Indeks: T-XL3A-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Urządzenie służy do pomiaru prądu w układach elektrycznych, przetwarzając prąd wejściowy o wartości 60A na prąd wyjściowy 1A. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od klasy dokładności, obciążenie znamionowe wynosi maksymalnie 2,5VA dla klasy 1 oraz 3,75VA dla klasy 3.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 22,5mm, a jego gabaryty to 62x40x78mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm