Indeks: T-XL3A-500/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3A-500/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasą 1 również przy obciążeniu do 15VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 62x40x78mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, co umożliwia odpowiedni montaż przewodów. Element przystosowany jest do instalacji poprzez przykręcanie, przy czym opcjonalnie możliwy jest montaż na szynę DIN. Urządzenie zachowuje swoje parametry pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm