Indeks: T-XL3A+400/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3A-400/5A-0.2 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm