Indeks: T-XL3A-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 400A i wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych pracujących w częstotliwościach od 50 do 60Hz. Urządzenie oferuje różne klasy dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,5 przy obciążeniu do 15VA, klasa 1 przy obciążeniu do 15VA oraz klasa 3 przy obciążeniu do 20VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm, a dopuszczalny zakres temperatur pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-400/1A
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm