Indeks: T-XL3A+300/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A+
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni 300/5A charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm