Indeks: T-XL3A-300/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3A-300/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 15VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, natomiast średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm. Komponent jest przeznaczony do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-300/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm