Indeks: T-XL3A+250/5A-0.2S
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-250/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3A służy do transformacji wysokich wartości natężenia prądu pierwotnego 250A na wartość wtórną 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, istnieje również możliwość montażu na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy mieści się w granicach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-250/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm