Indeks: T-XL3A-250/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 250/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do wartości wyjściowej 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu znamionowym 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-250/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm