Indeks: T-XL3A-250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3A-250/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i charakteryzuje się klasami dokładności odpowiednio: 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz 1 i 3 przy obciążeniu 15VA. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 22,5mm.
Konstrukcja umożliwia montaż poprzez przykręcanie, a z opcjonalnym wyposażeniem instalację na szynie DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-250/1A
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm