Indeks: T-XL3A+200/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-200/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A+
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy serii XL3A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 22,5mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub instalację na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-200/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm