Indeks: T-XL3A-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, częstotliwość pracy 50–60Hz
Przekładnik prądowy XL3A-200/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia znamionowego: klasa 0,5 przy maksymalnie 7,5VA, klasa 1 przy maksymalnie 10VA oraz klasa 3 przy maksymalnie 12,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Element spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-200/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 12,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm