Indeks: T-XL3A+150/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-150/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A+
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym o natężeniu 150A i wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm.
Urządzenie posiada wymiary 62x40x78mm i jest przystosowane do montażu poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik pracuje w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Komponent jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-150/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm