Indeks: T-XL3A-150/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy typu XL3A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Częstotliwość pracy komponentu mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm, natomiast wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-150/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm