Indeks: T-XL3A-150/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3A-150/1A jest przeznaczony do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje różne klasy dokładności: 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, 1 przy 7,5VA oraz 3 przy 10VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Produkt przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż urządzenia możliwy jest poprzez przykręcenie lub, opcjonalnie, na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-150/1A
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm