Indeks: T-XL3A+125/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-125/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża. Istnieje możliwość instalacji na szynie DIN przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 22,5mm, natomiast wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-125/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm