Indeks: T-XL3A-125/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3A-125/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 22,5mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-125/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm