Indeks: T-XL3A-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3A-125/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 3,75VA, 1 przy 5VA oraz 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Wymiary zewnętrzne urządzenia to 62x40x78mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Produkt jest przystosowany do montażu przykręcanego, z możliwością instalacji na szynę DIN przy użyciu odpowiednich elementów.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm