Indeks: T-XL3A+120/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-120/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 22,5mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zewnętrzne wymiary obudowy wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-120/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm