Indeks: T-XL3A-120/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 120A oraz wyjściowych 5A przeznaczony jest do pomiarów w obwodach elektrycznych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 22,5mm, a całkowite wymiary obudowy to 62x40x78mm. Urządzenie zachowuje stabilne parametry pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-120/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm