Indeks: T-XL3A-100/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3A-100/5A służy do transformacji prądu pierwotnego 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Urządzenie spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-100/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm