Indeks: T-XL3A-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3A-100/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 100A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia oferuje różne klasy dokładności: 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA, klasę 1 przy 5VA oraz klasę 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm przy wymiarach zewnętrznych 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1, a jego zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w granicach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3A-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3A
Średnica wewnętrzna
22,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm