Indeks: T-XL2F-75/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-75/1A
Opis
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2F-75/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 3 również przy obciążeniu do 2,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub na szynie DIN przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, a wymiary otworu dla szyny prądowej to 25,5mmx15,5mm oraz 30,5mmx10,5mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 51x52x70mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-75/1A
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm