Indeks: T-XL2F-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2F-60/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 60A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu znamionowym 2VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 25,5mmx15,5mm lub 30,5mmx10,5mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 51x52x70mm. Przekładnik jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2F
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm