Indeks: T-XL2F-50/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-50/5A
Opis
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL2F-50/5A przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 50A do prądu wyjściowego o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu obejmuje otwór wewnętrzny o średnicy 26mm, a gabaryty urządzenia wynoszą 51x52x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, przy czym istnieje możliwość montażu na szynie DIN w przypadku zastosowania opcjonalnych elementów. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1, a jego zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-50/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm