Indeks: T-XL2F-50/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy XL2F-50/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA oraz klasą 3 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 51x52x70mm. Dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Przekładnik został dostosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-50/1A
Klasa dokładności
3 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm