Indeks: T-XL2F-400/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2F-400/5A służy do przetwarzania wysokich prądów pierwotnych o natężeniu 400A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Jego konstrukcja umożliwia przeprowadzenie przewodu przez otwór o średnicy wewnętrznej 26mm.
Obudowa o wymiarach 51x52x70mm przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnej instalacji na szynie DIN. Urządzenie zachowuje swoje parametry pracy w otoczeniu o temperaturze od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-400/5A
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm