Indeks: T-XL2F-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, częstotliwość pracy 50–60Hz
Przekładnik prądowy XL2F-400/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnie 10VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 dopuszczalne obciążenie wzrasta do 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz jest przystosowana do montażu szyn prądowych o wymiarach 25,5x15,5mm lub 30,5x10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 51x52x70mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-400/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 12,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2F
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm