Indeks: T-XL2F-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy o przekładni 300/1A przeznaczony jest do przetwarzania sygnałów prądowych w obwodach o częstotliwości roboczej 50 do 60 Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA, klasę 1 przy 10VA oraz klasę 3 przy 10VA. Parametry pracy w zakresie temperatur od -20 do 45°C pozwalają na wykorzystanie podzespołu w różnych środowiskach przemysłowych.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy czym opcjonalne mocowanie na szynę wymaga użycia dedykowanych akcesoriów. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 51x52x70mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-300/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2F
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm