Indeks: T-XL2F-200/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o natężeniu 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, a gabaryty zewnętrzne to 51x52x70mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-200/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2F
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm