Indeks: T-XL2F-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2F-125/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla obciążenia do 2,5VA oraz klasy 1 i 3 dla obciążenia do 5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub, opcjonalnie, na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, co pozwala na prowadzenie szyny prądowej o maksymalnych wymiarach 25,5mm x 15,5mm lub 30,5mm x 10,5mm. Całkowite wymiary obudowy to 51mm x 52mm x 70mm, przy dopuszczalnej temperaturze pracy w zakresie od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm