Indeks: T-XL2F-120/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2F umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50-60Hz i jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Parametry dokładności urządzenia wynoszą 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 5VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 26mm, natomiast zewnętrzne wymiary obudowy to 51x52x70mm. Urządzenie przeznaczone jest do pracy w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-120/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm