Indeks: T-XL2F-100/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL2F-100/5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnał wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 100A oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, a jego wymiary zewnętrzne to 51x52x70mm. Praca urządzenia jest możliwa w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-100/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2F
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm