Indeks: T-XL2F-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL2F służy do redukcji prądu wejściowego o wartości 100A do poziomu prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1VA, natomiast przy obciążeniu do 3,75VA klasa dokładności odpowiednio wynosi 1 lub 3.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz pozwala na montaż na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów lub poprzez przykręcenie. Przekładnik jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 25,5mm x 15,5mm oraz 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne elementu to 51x52x70mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2F-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL2F
Średnica wewnętrzna
26mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
51x52x70mm