Indeks: T-XL2E-75/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-75/5A
Opis
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL2E-75/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 75A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, a jego wymiary zewnętrzne to 50x51x70mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-75/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2E
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm