Indeks: T-XL2E-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2E-60/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 60A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 1VA, 1 przy maksymalnie 3,75VA oraz 3 przy maksymalnie 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Przekładnik charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 21mm oraz przystosowaniem do szyny prądowej o wymiarach 10,5mm na 21mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 50x51x70mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx21mm
Seria producenta
XL2E
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm