Indeks: T-XL2E-50/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2E-50/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1VA, klasę 1 przy 2,5VA oraz klasę 3 przy 3VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm, co pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 10,5mm x 21mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Urządzenie zachowuje swoje właściwości w temperaturze pracy od -20°C do 45°C.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x51x70mm. Konstrukcja jest zgodna z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN oraz akcesoria dodatkowe.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-50/1A
Klasa dokładności
3 @max 3VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx21mm
Seria producenta
XL2E
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm