Indeks: T-XL2E-300/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2E-300/5A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Parametry dokładności urządzenia wynoszą klasę 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 7,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 12,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 21mm, co pozwala na montaż przewodu o określonym przekroju. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Wymiary zewnętrzne obudowy to 50x51x70mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również opcja montażu na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny: XL-KIT-002.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2E
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm