Indeks: T-XL2E-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL2E przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla obciążenia do 7,5VA, 1 dla obciążenia do 12,5VA oraz 3 dla obciążenia do 15VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 21mm, co pozwala na współpracę z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 10,5mm x 21mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 50x51x70mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-300/1A
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx21mm
Seria producenta
XL2E
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm