Indeks: T-XL2E-200/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL2E-200/5A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 21mm, co umożliwia wygodną instalację na przewodzie lub szynie prądowej.
Konstrukcja o wymiarach 50x51x70mm pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-002.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-200/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2E
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm