Indeks: T-XL2E-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2E-125/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz. Klasa dokładności dla obciążenia do 5VA wynosi 0,5 lub 1, natomiast dla obciążenia do 7,5VA klasa wynosi 3.
Konstrukcja elementu umożliwia współpracę z szyną prądową o wymiarach 10,5mm x 21mm, przy zachowaniu średnicy wewnętrznej 21mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 50x51x70mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx21mm
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm