Indeks: T-XL2E-120/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL2E-120/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 21mm, a jego wymiary zewnętrzne to 50x51x70mm. Przekładnik może pracować w temperaturze od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne elementu.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-120/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-002
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL2E
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm