Indeks: T-XL2E-120/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-120/1A
Opis
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL2E-120/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA, 1 przy 5VA oraz 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna wynosi 21mm, a przystosowany rozmiar szyny prądowej to 10,5mm na 21mm. Gabaryty zewnętrzne przekładnika wynoszą 50x51x70mm, przy dopuszczalnej temperaturze pracy w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2E-120/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
10,5mmx21mm
Średnica wewnętrzna
21mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm