Indeks: T-XL2D-80/5A
Waga: 0.28 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL2D-80/5A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 80A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 14mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu opcjonalnego zestawu. Urządzenie spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C, a wymiary zewnętrzne wynoszą 50x51x70mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL2D
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm