Indeks: T-XL2D-80/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-80/1A
Opis
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL2D-80/1A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje zmienną klasę dokładności: 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, klasę 1 dla 5VA oraz klasę 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 14mm oraz wymiary zewnętrzne 50x51x70mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami technicznymi BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry eksploatacyjne komponentu.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL2D-80/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL2D
Średnica wewnętrzna
14mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
50x51x70mm